Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Zapraszamy do naszej galerii gdzie zamieściliśmy fotografie wybranych realizacji.

Konserwacja piaskowcowego obelisku poświęconego „Bohaterom Poległym w obronie Ojczyzny 1939”, w kwaterze wojskowej na cmentarzu przy ul. Kilińskiego w Pabianicach, XX w. Prace prowadzono od maja do sierpnia 2013 r.

Konserwacja interwencyjna uszkodzonej nogi konia w pomniku konnym Jana III Sobieskiego w Wilanowie. Prace prowadzono w listopadzie 2012 roku.

Konserwacja piaskowcowego pomnika Tadeusza Kościuszki, XX w., Konstantynów Łódzki. Prace prowadzono od sierpnia do listopada 2012 r.

Konserwacja średniowiecznych malowideł ściennych w północnym Libanie. Projekt realizowany w ramach misji archeologiczno - konserwatorskiej Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Prace konserwatorskie prowadzone są co roku pod kierownictwem dr. Krzysztofa Chmielewskiego i cieszą się wielkim uznaniem wśród specjalistów konserwatorów i historyków sztuki z całego świata. Zakres realizacji obejmuje coraz to większą ilość obiektów na terenie całego Libanu. Fotografie pochodzą z roku 2008 i 2009 z projektu Maad.

Konserwacja i rekonstrukcja elementów wystroju sceny Teatru na Wyspie w Parku Łazienkowskim. Celem prac było tymczasowe powstrzymanie procesów destrukcyjnych, wzmocnienie powierzchni murów i tynków, uzupełnienie i rekonstrukcja elementów sztukaterii oraz scalenie kolorystyczne elementów kompozycji. Realizację wykonano w roku 2010 we współpracy z firmą „Monolit konserwacja zabytków Katarzyna Mrozowska - Świerczyńska” z siedzibą w Piasecznie.